Forum dla mechaników samochodowych Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Mechanik samochodów ciężarowych, Szwecja, praca od zaraz

Odpowiedz do tematu    Forum dla mechaników samochodowych Strona Główna » Na każdy temat Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Polvik
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Szczecin
Płeć: Mężczyzna

Post Mechanik samochodów ciężarowych, Szwecja, praca od zaraz
Agencja pracy PlusJob Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) dla swoich klientów poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku mechanik samochodów ciężarowych w Szwecji – Skepplanda (Okolice Goteborga).

Obowiązki:
• naprawa i renowacja silników samochodów ciężarowych
• diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych pod względem: mechanicznym, elektrycznym, hydraulicznym oraz system powietrzny

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego - konieczne
• Doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych
• Prawo jazdy kat. B
• Prawo jazdy kat. C - mile widziane
• Mile widziany własny samochód
•Gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o duńską lub szwedzką umowę o pracę lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
• Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne!
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie plus możliwości podwyżek
• Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę, praca na czas nieokreślony
• Około 40h pracy tygodniowo oraz możliwość nadgodzin
• Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
• Opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem w j. polskim lub angielskim na adres [link widoczny dla zalogowanych].

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami”.

Post został pochwalony 0 razy
Śro 10:38, 22 Sie 2018 Zobacz profil autora
morzor
Podawacz kluczy

Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 15

Post
Hmm ciekawe : )

Post został pochwalony 0 razy
Śro 9:53, 03 Paź 2018 Zobacz profil autora
morzor

Posty: 15

Post
Jakby nie patrzeć, to w jeśli nie znamy języka Szwedzkiego to warto sprawdzić [link widoczny dla zalogowanych] i się uczyć po prostu Wink

Post został pochwalony 0 razy
Pią 9:37, 05 Paź 2018 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum dla mechaników samochodowych Strona Główna » Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)