Forum dla mechaników samochodowych Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Praca dla Mechanika Samochodów Ciężarowych w Belgii

Odpowiedz do tematu    Forum dla mechaników samochodowych Strona Główna » Na każdy temat Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
tatiana_horyzont
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Post Praca dla Mechanika Samochodów Ciężarowych w Belgii
Nr ref.: 2358/12
Miejsce pracy: Belgia

Praca w belgijskiej firmie świadcząca usługi w zakresie serwisu samochodowego i transportu.

Główne zadania:

- naprawa i serwis samochodów ciężarowych i autobusów pod względem mechanicznym, hydraulicznym, pneumatycznym, elektrycznym,
- praca głównie z markami Mercedes/Renault/MAN,
- diagnozowanie problemów, naprawy mechaniczne silników (Diesel),
- czytanie schematów elektrycznych,
- wymiana hamulców, pasków klinowych, elementów skrzyni biegów, lamp itp.

Oczekiwania:

- minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych,
- wiedza na temat hydrauliki, pneumatyki, elektryki,
- znajomość silników Diesel,
- wykształcenie kierunkowe,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,
- motywacja do pracy,
- umiejętność pracy samodzielnej,
- dokładność w pracy.

Oferta Pracodawcy:

- stawka podstawowa pomiędzy 11,50 a 12,50 euro brutto za godzinę pracy (kwota netto +/- 8,2 - 8,6 euro),
- wynajęcie mieszkania za kwotę 65 euro tygodniowo,
- pomoc w uregulowaniu formalności.

Aby aplikować na to stanowisko, prosimy przesłać swoje aktualne CV wraz z podaniem numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska w temacie maila na adres: [link widoczny dla zalogowanych].

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).
Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 729.

Post został pochwalony 0 razy
Wto 16:38, 31 Sty 2012 Zobacz profil autora
soviet100
Moderator
Moderator

Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 1486
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 16 razy
Skąd: Czechowice - Dziedzice
Płeć: Mężczyzna

Post
To jakiś idiota musiałby się zgodzić . W Irlandii sprzątaczka ma 8.65 minimum /h .

Post został pochwalony 0 razy
Śro 0:04, 01 Lut 2012 Zobacz profil autora
Nowicjusz
Nowicjusz

Posty: 2

Post
Witam,

Zdecydowanie to co Pan napisał jest obraźliwe wobec osób, które już pracują na takim stanowisku i za taką stawkę. Zresztą po pewnym czasie wchodzą w grę podwyżki. Nikt nie zabrania Panu wyjechać i sprzątać, ale nasza oferta jest inna. Proszę wstrzymać się od mało wyważonych postów.

Pozdrawiam.

Post został pochwalony 0 razy
Śro 9:25, 01 Lut 2012 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum dla mechaników samochodowych Strona Główna » Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)