Forum dla mechaników samochodowych Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Mechanik Samochodów Ciężarowych - oferta pracy

Odpowiedz do tematu    Forum dla mechaników samochodowych Strona Główna » Sprzedam/kupie-Ogłoszenia Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Talent Partners
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gliwice
Płeć: Kobieta

Post Mechanik Samochodów Ciężarowych - oferta pracy
Reprezentuję firmę doradztwa personalnego Talent Partners i obecnie dla naszego klienta - stabilnej, renomowanej firmy świadczącej usługi z zakresu mechaniki samochodowej w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik Samochodów Ciężarowych
Miejsce pracy: Jeden z krajów Europy Zachodniej
Nr ref. MSC/181/17

Najważniejsze obowiązki:
Zakwaterowanie i dojazdy (lub przeloty) do wybranego kraju Europy Zachodniej na koszt pracodawcy!

Obowiązki:
• realizacja powierzonych zleceń serwisu w jednym z krajów Europy Zachodniej (Niemcy, Austria, Belgia, Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy),
• diagnostyka oraz naprawy samochodów ciężarowych i pojazdów dostawczych,
• naprawy naczep i przyczep,
• dokonywanie oględzin pojazdów oraz miejsc powypadkowych.

Wymagania:
• min. 2 lata doświadczenia w naprawach samochodów ciężarowych, autobusów lub min. 5 lat doświadczenia w dokonywaniu napraw samochodów osobowych,
• prawo jazdy kat. B,
• znajomość technologii napraw,
• gotowość do pracy w jednym z krajów Europy Zachodniej w systemie 4 tygodnie pracy / 1 tydzień wolnego (w Polsce), lub 8 tygodni pracy / 2 tygodnie wolnego (w Polsce),
• dobra organizacja pracy,
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
• komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Mile widziane:
• umiejętność spawania elektrycznego.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• zakwaterowanie i dojazdy (lub przeloty) na koszt pracodawcy,
• pracę w renomowanej i nieustannie rozwijającej się firmie,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• wsparcie koordynatorów serwisu,
• nowoczesne i w pełni wyposażone busy serwisowe.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Talent Partners dnia Wto 12:33, 23 Sty 2018, w całości zmieniany 1 raz
Czw 16:46, 02 Lis 2017 Zobacz profil autora
autoklient
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 1

Płeć: Mężczyzna

Post
Aktualne? Być może mógłbym kogoś polecić.

Post został pochwalony 0 razy
Czw 21:49, 01 Lut 2018 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum dla mechaników samochodowych Strona Główna » Sprzedam/kupie-Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)