Forum dla mechaników samochodowych Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Praca - Diagnosta samochodowy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum dla mechaników samochodowych Strona Główna » Diagnostyka Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
evolving
Gość

Post Praca - Diagnosta samochodowy
Diagnosta samochodowy
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• Przeprowadzanie badań technicznych samochodów do 3,5 ton
• Utrzymywanie porządku
• Kontrola poprawności działania wszystkich urządzeń znajdujących się na wyposażeniu SKP

Wymagania:
• Wykształcenie średnie, zawodowe
• Uprawnienia diagnostyczne - podstawowa stacja kontroli z rozszerzeniami
• 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Diagnosty samochodowego
• Dobra organizacja czasu pracy i stanowiska pracy
• Dyspozycyjność

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
• Data rozpoczęcia: od zaraz

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
[link widoczny dla zalogowanych]
W tytule należy wpisać nr referencyjny: DIAG/09
Pią 11:16, 16 Kwi 2010
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum dla mechaników samochodowych Strona Główna » Diagnostyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)